| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dítě v posteli

Markéto, já to s tou peřinou řeším tím způsobem, že si dítě posunu tak, aby mělo hlavu co nejvýš, po kojení se potom sesunu trochu dolů, abychom měly hlavy zhruba stejně vedle sebe,tak toto riziko eliminuju.Takže spím i s péřovou peřinou.
Jinak, když teď byla nemocná a měla průjem a byla dehydratovaná, tak jsem ji měla u sebe v posteli u prsa celou noc.

Jenže existují i jiná rizika:
1)dítě se uprostřed noci vzbudí a odmašíruje si to někam na kraj postele, kde hodí šipku pod ni(zatím sem se vždy včas vzbudila, manžel ne, vzbudila ho až rána, když spadla na zem...jsem na něj za to hrozně naštvaná)
2)odkutálí se na kraj ve spánku(mám projistotu na krajích takové bariéry z peřin...může se jimi ale zase udusit, kdyby se do nich blbě zapletla.)
3)přitisknu na ni omylem polštář, nebo se pod něj posune sama...zatím to řeším tak, že si ho dávám jen na svou polovinu postele...no ale ..i tak!
4)vůli mezi matracema moc nemáme, ale zapadení mezi ně také není vyloučeno

...z toho plyne, že s ní spíš bdím než spím...občas ale taky slušně zaberu...no jistá si nejsem teda vůbec..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.