| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dítě v posteli

Jsme na tom stejně. Starší syn 4 1/2 roku s námi spal od 3. měšíců, protože se budil i 8krát za noc a po vložení do postýlky se opět budil.To bychom se prostě nevyspali. Utnuli jsme to asi v 28 měsících.
Narodil se nám druhý syn (2roky) a tam jsem to už neřešila vůbec, opět nespavec. Spí s námi od 2 měsíců.
Ovšem asi od 8 měsíců mladšího syna se starší naučil v noci vlézt ke mě do postele. Ze začátku jsem se tomu logicky bránila, ale nešlo to, hrozně brečel a budil mladšího. Bylo mi ho líto a bála jsem se, že bude na mladšího žárlit. Už to neřeším, většinou zjistím že je opět u mě až ráno, nechápu to. Spí za mnou na kraji postele na 30cm a ještě nikdy nespadl.A tak si tam spíme někdy v poklidu jindy méně, všichni čtyři.
Až přestanu kojit mladšího, začneme to nějak řešit. Nijak vážně mě to netrápí, vždyť které dítě je ochotno spát s rodiči v 15letech. Věřím, že až jim těch 15let opravdu dojde, ještě budu litovat a vzpomínat jak mě potřebovali.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.