| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku … a zase ty neštovice

Nene, já jsem Vám rozumě dobře, já jsem Vás řečnickou otázkou podpořil.

Risiko RS po očkování proti klíšťovce je asi tak velké, jako alergický šok po pistáciové zmrzlině.
Spoléhat na to, že ¨virem kíšťové encephalitidy způsobený zánět mozku probíhá mírně, to je tak trošku divné.

Jestli Vaše dítě prodělalo varicellu, už ji neprodělá. Posílení očkováním, jistě až po desátém roce věku, snižuje risiko pásového oparu a dost snižuje počet jeho komplikací (neuralgie).

Hib, to je prevít a zabíjel ještě před pár lety. Dobře jste udělala. Kdo neví o epiglotitidě se sepsí, mávne rukou, že je to možná něco vzácného.

No vidíte, a já bych dceru raději očkoval proti té rakovině než proti invasivnímu pneumokoku, kdybych musel volit jedno nebo druhé a věřil bych, že pneumokokovou infekci poznám včas, jakože vím dobře, co je to tahat vlastní dítko hrobařovi z lopaty - dcera prodělala meningosepsi s DIC, takže jsem si své úžil.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.