| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zbytečné zásahy do porodu

Kili nedávno sem psala jedna gynekoložka (mmch to není Tvůj obor, ani můj) a dále mám tuto informaci od mnoha gynekologů a porodníků, že nejsou školeni ve vedení a fyziologický porod ...co si s tou informací počneš? Označíš ji za palvačový drb, jak je teď Tvůj oblíbený obranný mechanismus? Opravdu sem nebudu psát jména těch lékařů, kteří mi toto sdělili.

Takže znovu, k věci. Kde jsi vzal číslo kolem 300 porodů mimo ZZ a kolik jsi viděl za svou praxi dětí zalehnutých svou matkou?

Měj na paměti, že Tě tady čtou i rodiče Tvých klientů a vidí, čeho a jakých invektiv jsi schopen, když jsi v úzkých, protože lidé nereagují podle Tebou uznávané normy...

A víš co je ještě zajímavější, že celá tato situace se opakuje i na diskuzích ve Zdravotnických novinách, kde na Tebe reagují Tví kolegové, světe div se, podobně jako přispěvatelky tady...

A otázka na závěr. Co říkáš na můj článek o bondingu v ZDN? Doufám, že se Tobě i personálu Tvého oddělení líbil a že přestanete s těmi vynucenými 30 minutami separace po porodu, když jsi z prvních, kteří zavedli rooming-in, za což Ti právem děkuji.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.