| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zbytečné zásahy do porodu

Libiku,

ne ne, odpovidej mne kazdy ze 4 bodu.

Divit se muzes tomu, co spravne chapes. Chapes spatne. Problem asi bude v tom, ze spatrujes nebezpeci, ze kdyz reknu, ze nestojim o prenatalni screening, a reknu proc, ty okamzite vyvedes, ze chci prenatalni screening vseobecne zrusit. Ale to je asi vychovou v totalite, ci tak neco. Az reknu, ze chci zrusit prenatalni screening, muzes zacit rvat. Bud ve strehu, ale zrejme toho se dockach pouze u konzervativnich krestanu. U mne ne. Snaz videt svet v cele jeho pestrosti, a hadej se s temi, kdo vyslovuje nazory, ktere ti desi.

A ze neustale urazis, pripisujes nazory nevyrecene, mluvis o nejake PSEUDOvedeckosti, vire, ignorujes neustale odpovedi, vysvetlujici, ze nerikam nic takoveho? Ja snad muzu za nazory Suzann? Moje pozice ohledne prenatalniho screeningu je jemnejsi. Muzu za blbe novinarske clanky Mahdalove proti cisarskym rezum na prani? Ja proti nim brojim jak muzu. Udelala jsem vse co muzu, abych byla veruhodna s moznosti volby. Tak proc mne urazis a ryjes do meho nicku s nejakymi vymyslami?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.