| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zbytečné zásahy do porodu

- když někdo chce skutečně něco vědět, zeptá se slušně, nikoli mentorsky výhružně a nadto způsobem zkoušejícího učitele, jak to právě činíte Vy.

- na otázku na počet mnou viděných "zalehnutých" dětí
odpovídat nemíním, jak jsem Vám už vícekráte napsal, nemá žádnou souvislost s proběhlou diskusí o SIDS
a Vám není nic po tom, co já jsem viděl nebo neviděl

- počet porodů mimo ZZ lze zjistit velmi snadno a pokud neznáte zdroje takových informací, je to Váš problém, necítím se povinován onen zdroj sdělovat, když se neumíte slušně zeptat a nikdo jiný to vědět nechtěl

- vymyslet si, že Vám mnoho porodníků cosi řeklo, je snadné a já nemám důvod tomu co píšete věřit už proto, že těhotenství a porod je náplní zkoušky z gynekologie-porodnictví, která je předpokladem absolvování lékařské fakulty a samozřejmě je třeba znát fysiologii těhotenství včetně porodu, aby bylo možno znát jeho patofysiologii. To by mohl pochopit každý se základním vzděláním, pokud ho ovšem Vámi často inkoherentně vzpomínané endorfiny nedoženou k zapšklé nenávisti vůči zdravotníkům a lékařům zejména

- kdo tu co čte nebo nečte, to nemám za podstatné, zatím jste byla v úzkých akorát Vy a jste to Vy, kdo trvá na tykání, byť jsem Vám sdělil, že stejně jako Vy si můžete tykat, není mou povinností na Vámi takto napsané reagovat

- pojem klient není obsažen v žádné právní normě, dotýkající se poskytování zdravotní péče. Pokud Vy máte klienty, je to Váš problém, já se starám o pacienty

- co je pro Vás zajímavé, to je pro mne bezvýznamné

- článek o bondingu mám já za směs nepřesných citací a nepodařené ankety s až patetickýmni a nepatřičně generalisujícími výroky. Nic pozoruhodného, konečně i diskuse k němu není žádná.

Já žádné oddělení nevlastním.

- Ohledně vynucených minut "separace", jak píšete, jen tolik : prvně jsem já tyto informace nepodal, podruhé takto informace nikde uvedeny nejsou a je jen Vaším možná účelovým, možná neschopností číst nebo zbytečným předjímáním daným způsobem, že tyto informace takto interpretujete.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.