| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zbytečné zásahy do porodu

Milý kili, zdar po nedělním obědě. obávám s,e že a´t napíšu cokoliv jakkoliv, stejně si svou interpretaci nadeš...takže k věci.

Kde jsi došel, či z jakého zdroje máš číslo 300 porodů mimo ZZ? Díky za odpověď. Nezkouším tě,ani nepíši metorsky, tak se mi prosím vynasnaž odpovědět, jen bych ráda srovnana naše zddroje, tedy mé a tvé. mmch několik nicků v této diskuzi se tě na tuto otázku ptalo mimo mne.

Znovu píši, že můj dotaz nesouvisí s diskuzí o SIS, ale ptám se tě, klik dětí zalehnutých matkou jsi viděl za svou praxi. Vím, že mi napíšeš, že je moje věc, co mne zajímá. Ano, je to moje věc a je Tvoje věc, jak mi odpovíš. mmch několik nicků v této diskuzi se tě na uto otázku ptalo mimo mne.

Nevěř, respektuji to. nešířím bludy, píši jen o tom, co jsem se dozvěděla. je clekem jedno, jestli věříš Ty, důležité je, že tato informace tady zazněla a nejen ode mne.

Opravdu nejsem v úzkých, mohu říct, že mne diskuze s tebou jakými způsobem přitahuje, protože už jen tipuji, jak budeš reagovat a většinou se mi to daří. A nesjem v otm sama, někteří tady včera toužili po tvém slovníku, či latinských citátech.

Je každého věcí, o koho se stará a jak to činí a je na odběratelích služby, jak se rozhodují.

Diskuze není žádná, neb vyšel v tištěných ZDN, tam se nedskutuje, zde na rodině byla diskuze dlouhá, však ses jí sám účastnil a našel jsi jeden bezvýznamný překlep, za čož Ti děkuji, nenašel jej ani profesionálni korektor ZDN.

Oddělení nevlastníš, ale jsi zaměstnán v nemocnici, ktreá provozuje porodnici, hehe, ano napíši porodnici, protože většinové vnímání oddělení na kterém poskytuješ službu dětem je porodnice a pokud nevíš, co kde na netu píší o oddělení a nemocnici, ve které pracuješ, tak je to teda na pováženou. kdo tedy ty informace o separaci, jak je prováděna ve Vsetíně psal, když ne primář? Napadá mne, že je teda velmi na pováženou, že o způsobu práce tvé a tvých podřízených vydává nemocnice, ve které pracuješ informace, které visí na netu a odběratelé se podle těchto informací rozhodují.

je to tedy klamalvá reklama a vše vlastsně chdí ve vsetíně jinak?

Nebudu taková, jako je tvým zvykem a řeknu Ti, podívej se na www.aperio.cz, jstě se zorientuješ rychle a nejdeš si nemocnici ve Vsetín vč. informace o 30 minutách prováděné škodlivé separace, přesto, že se tak moc obhajuješ rooming-inem, na netu se dočteme něco jiného. Kde je tedy problém?

Zřejmě u poskytovatele služby, a Ty jsi součástí!

Budu moc ráda, když se budoucí klienti Vsetínské nemocnice budou moci rozhodovat dle pravdivých informací, což tedy zatím asi tak není....


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.