| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zbytečné zásahy do porodu

Libik, no já předpokládám u většiny osob dost soudnosti, aby si každý z těch spoust informací mohl vybrat to, co sám nejlíp využije.
Přiznávám, že pro mou osobní potřebu jsou mi statistiky, vědecké a jiné důkazy celkem ukradené, protože kdybych se jimi hodlala řídit a prostudovala vše potřebné (tu a tam jsem to už dělala), zjistím zas a opět, že je to 50 : 50, takže stejně musím použít vlastní rozum a vlastní intuici.
Pro mě není až tak důležité, kam se čí intuice, nebo názory - podložené i nepodložené, přiklání, pro mě je důležité že je tu možnost přenosu informací a možnost volby. Ta volba zrovna v tomto konkrétním případě je omezená.
Navíc, přiznávám, že bych se po vlastních zkušenostech raději svěřila do rukou schopné PA, než sotva dostudovanému lékaři, který stejně přihlíží kdesi bokem, jak porod dopadne a v případě komplikací je volán zkušený porodník. Je jedno, jestli zkušeného porodníka volá mladý, nezkušený porodník, či PA.
Tvůj strach nesdílím, lékaři ještě dlouho nebudou chtít pustit otěže z rukou, takže jediné, co je žádáno, aby se nevrtali tam, kde nejsou vyžádáni. Kdyby to tiše a bez kraválu a výhrůžek dělali, šlo by to tiše a nebylo by ohrožováno jejich vyžádané působení u porodů.
Nu a ochraňovat druhé před špatnými, dobrými a vlastně jakýmikoliv informacemi mě opravdu neláká, třídění a schopnost zacházet s informacemi patří v dnešní době k základnímu vzdělání.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.