| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zbytečné zásahy do porodu

Cizinko, není snad jedním z hesel Hamu "vraťte porod matkám, kompetence patkám", to, že není cílem domorodiček, aby porodnicové neměly doktora, je samozřejmé, jejich cílem je, aby ony měly kompetentní patku. Bude-li patka kompetentní, tak vzhledem k tomu, že náklady na její kvalifikaci i mzdu jsou nižší než lékařovy, bude kompetentní pro kohokoliv.
Já spekuluji, ty ovšem také, vyvracíš-li mi spekulaci. Já jsem myslela, že ty jsi zvyklá udržet akademickou úroveń debaty,koukám jako blázen, co z tebe leze.

Jenom jsem před několika týdny chtěla upozornit na možnou odvrácenou tvář emancipace domácích porodů, nehorlila jsem pro jejich zákaz ani nic podobného. Já bych velmi přijala, kdyby to sdružení deklarovalo, že je pro zásadní změny péče o těhotnou a rodící s vědomím, že tato se může změnit pro všechny. A že je k tomu opravńuje svaté přesvědčení, že mají pravdu~;)

Nějaká Líza tu dokonce potrhla, že tato menšina je mesiášská či vůdcovská, tedy v úloze toho, kdo mění dějiny. ~:-D
Proč to, proboha, neřeknete na rovinu.
Pak bychom se bavily o té pravdě svaté:)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.