| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vojtova metoda a psychika

Je touž nějaká doba co tento článek vznikl,ale může se najít maminka,která si ještě můj příspěvek přečte.Cvičila jsem s dcerou před 4 roky a myslím,že je dobré vydržet.Samo,že každé cvičení bolí...je to hrozné,ale myslím,že kdo tvrdí,že ne,tak kecá.Když začnete cvičit ochablé svaly,třeba na břicho a svaly začnou pracovat,tak máte taky svalovku.Proto jsou nějaký čas děti nesvé,uplakané a uknourané a třeba i špatně spí.Ale myslím,že tato metoda velmi pomáhá,tedy aspon nám velmi pomohla.Díky ní mám šikovnou hočičku..nechtěla bych,aby mi jednou vyčítala třeba,že chodí nožkama do sebe atd....je spousta následků.Já myslím,že když maminky vydržíte a podpoříte svého drobečka,tak mu bude líp.Když budete plakat,tak miminko vycítí,že se tím trápíte a bude uknourané o to víc. Usmívat se,utěšovat,chválit .-) Držím pěstičky všem,vydržte je to velká pomoc,rozhodně to neubližuje.Zdraví Andrea.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.