| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Noví otcové, staré manýry

Takové články mě přivádí k zuřivosti a to doslova. Můj otec se o nás starat nestyděl, vařil, jezdil s námi sám na brusle na lyže na výlety a k tomu mají s mojí mamkou nádherný vztah. Můj manžel bohužel ideální není a to doslova, aby se věnoval synovi jsem musela těžko vybojovat věčným opakováním, že to nedělá kvůli mě ale sobě aby měl hezký vztah se synem. Šla jsem po vzájemné dohodě do práce již od synových 9 měsíců na poloviční úvazek, a předpokládala jsem, že automaticky manžel převezme i část domásích prací, bohužel ne, jeho život bych chtěla mít, když jedu nakoupit a hlídá manžel tak když po 2 hodinách přijedu je tak unaven, že už nic neudělá, jen sedí celý večer u počítače či televize. Jeho názor na domácí práce, bohužel jsem to zjistila až po svatbě, do té doby mu to nevadilo, je přeci na ženské, jinak se nemusel vdávat. Chyba je jinde a to už ve výchově, naříkáme a sami vychováváme další sobce bojící se závazků. Doufám, že můj syn takový nebude, přestože mě už dohady nebaví, navzdám to a chci po manželovi aspoň něco aby dělal kromě toho, že si hodiu pohraje se synem a je na celý večer grogy, kromě jedné věci ..., to může každý den.-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.