| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Noví otcové, staré manýry

Článek se mi celkem líbil, jako úvaha nebo zamyšlení OK, vadí mi doporučení na závěr. Rady tohoto typu - to je jak od mé babičky.
Myslím, že když není žena ve vztahu spokojená, neměla by se snažit uchlácholit faktem, že její maminka nebo třeba prababička to měla horší (ono to stejně není tak jednoznačné - i na ženy jsou dnes kladené úplně nové nároky).
Svého muže jsem si vzala z velké lásky a také proto, že je to úžasný chlap o kterého nemusím mít strach. Nebála jsem se, že nedokáže skloubit své náročné povolání a starost o rodinu. A taky se to nestalo a neděje. Že při tom všem někdy zapomene být ještě romantický hrdina, který o mě pečuje, miluje mě a zahrnuje láskou, tak to celkem chápu. Snažim se vidět všechno co dělá a dát mu najevo, jak skvělé to je. Ale když mě něco trápí, něco mi vadí nebo chybí, tak to budu řešit, to se na mě babičky nezlobte. Nevzala jsem si bábovku, kolem kterého musím chodit po špičkách aby se z toho rodičovství nezhroutil.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.