| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Radosti a strasti velké rodiny

užasny fakt jo uplně jsem v tom viděla naši familii.
taktež jsem s velkeho mesta a take jsem toužila se zbavit te kralikarny jež se řika panelak a mit domeček po 10 letch se mi to splnilo a ted 3 roky mame domecek na dědine asi 40 km od Brna.
take opravy a prestehovali jsme se na zimu a s dětima opravovani zabydlovani ale přežili jsme to.o tom blatě a kde co prolezt jako by jsi popisovala me deti....
co se týče emocí je pravda že samotna jsem taky občas v rozpacich co me poskytlo mesto co mi dala vesnice možnosti tam a zde ta opuštěnost tam přelidněnost.tady prochazka blatem tam obchodakem tam kochani se vecima a žalostnym pohledem na peneženku tady na kochani se přirodou škubani kytiček napominani děti nelezte to škubat k sousedum atd.
take nechodim na žadne plsy zabavy apb nejak me to nelaka ale když zavitame jednou za čas do mesta tak citim pocit štesti je mekač kfc .....trocha vic lidi..
přes klady a zapora jsem ale presto rada že deti maji citejsi vzduch vice prostoru pro sve ptakoviny atd atd...
co se týče počtu dětí mam zatim dětičky 3... čtvrte se za dva a neco mesice teprve narodi...
obcas mam pocit zralosti na psychouše když se to zacne dohadovat o pravdach a když si vjedou do vlasu.....kdyz to lita mamí a mamí on udelal to a ono a mamí a blablabla ale nadruhou stranu je v domečku život a nemenila bych je tu smich skodoliba radost proste to co k velke rodine patři....
co vice snad dodat.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.