| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Perfektní za každou cenu?

juliett.... nemyslím, že je to o tomhle druhu svázanosti.

Když děti poprvé odjely s babí na pouhý víkend na chalupu, málem jsem zlikvidovala tehdejšího operátora.
Věk - 4 roky, na babí velmi zvyklé a měla s sebou tetu. 2 ženy (s dávno vyrostlými dětmi) a POUHÉ dvě děti a navíc pokrevní příbuzné.

Podruhé už to bylo jednodušší, volala jsem asi jen 8 x denně a vždycky je vyrušila od nějaké super zábavy.
Pak škola,- přespávání ve škole (v pohodě, školu máme pár kilometrů) - to byl trénink na pobyt bez mámy a táty a myslím, že velmi dobrý.

uběhlo pár let a my s manželem si na dobu školy v přírodě plánujeme dovolenou - po Čechách - v dosahu jízdy autem, ale dovolenou. Už jsme dvě zkusili, děti přežily, my taky....

MYSLÍM, ŽE TADY JDE SPÍŠ O POCIT, OVĚŘIT SI, ŽE DĚTEM SE NEDĚJE NIC ZÁVADNÉHO, NAOPAK, užijou si zábavu, na kterou s tebou nemají šanci (ať je to líbání holek - u nás - na tajňačku a na tvář po večerce, nebo to, že se zmalujou barvama - co nejdou snadno umýt, ale třeba až po pocit, že když je mi smutno, tak si prostě musím nějak poradit - třeba se pomazlím s plyšákem, co mi dali rodiče, a naopak - "hele máma tu není - zuby můžu ošudlat").... z prvních těchto výletů jsem si odnesla to, že MUSÍM, I KDYBYCH MĚLA ZNÁSILNIT POŠŤÁKA - DENNĚ DORUČIT POHLED, POŠTU, COKOLIV, - A že kluci nepíšou a nepíšou.... a pak vybaluju batoh a ozve se

"já pitomec jsem to nehodil do té schránky"...

p.s. tohle se ozývá už 4 roky :-))) žijou oba a přijíždějí fakt spokojení. Jen ten kámen, co jsem s ním rozbila dlaždici, jak jsem pořád hledala, co v tom báglu je..... (7 kg - přivezl nám ho na památku na první školu v přírodě - prý kamínek na památku) - máme na zahradě - v bytě by vypadal divně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.