| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Perfektní za každou cenu?

díky moc za radu. Já už mám 6 a 7 kg děti (ted 5. měsíc) a už to s tím kojením na střídačku "doklepu". Už to není tak hrozné, když mají oba současně hlad, tak jeden vcelku vklidu počká, ale hrozné bylo když se mi to stávalo s malými miminky a jedno mi vřískalo hlady. Měla jsem problém, že se oba současně nenajedli. Přiložit jsem ještě jakž takž s vypětím všech sil zvládla, ale pak jsem se nad nimi hrbila, jedli třeba 30 min, když mi jeden odpadl odprsa, tak už se sám nepřisál, nebo špatně... nešlo to. Navíc byli oba odříhávací a pak jsem nemohla oba současně oříhnout. Když jsem je takto společně ze zoufalství oba nakrmila, tak jsem stejně pak musela zvlášť oba dokrmit, takže to pro mne časové úleva nebyla. Jen jsem tím ošetřila, že současně nebrečeli hlady - to bylo hrozné.
Proč jsi je musela tak vyndavat z postýlky ? Já si je vždycky nachystala vedle sebe, jednoho vpravo, jednoho vlevo, toho hůř papajícího jsem dala dřív a pak se ho snažila udržet u prsa a přindat dalšího (ještě že už to nemusím dělat :-)
V Klubu dvojčat mi tvrdili, že musím současně, že se jinak zblázním, tak jsem hodně energie na to vyplýtvala (pozvala si i laktační poradkyni), ale pak jsem se uklidnila, že kamarádka v USA také nekojí současně a i dalším maminkám dvojčat to nešlo. Vyřešila jsem to pí na výpomoc (což chápu, že každý nemůže), ale kdo může, tak je to dobré. Hlavně, že mi někdo zabavil to druhé hladové miminko, když babička nebyla a ono nebrečelo hlady.
A jak to bylo s dvojčátky dál :-) ? Dokdy trvá ten velký kolotoč ? Já musím říct, že je to u nás s každým týdnem lepší a lepší, jsem moc ráda. Někdo říká, že nejhorší je když začnou chodit. Ale já myslím, že nic horšího než ty začátky být nemůže, no nevím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.