| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Výbavička pro miminko

Po nějakém čase od vytvoření tohoto článku i já ráda přidám svůj komentář. Momentálně jsem v 21.TT a čekáme 1. miminko. Po internetu také hledám kolik čeho mám vlastně pořídit. A moc DÍÍÍKY za tyto zkušenosti. Nechápu proč někdo vůbec investuje svůj čas a energii ke zbytečné kritice! Přeci tento článek popisuje vlastní zkušenosti a je jen na čtenářích, zda se inspirují a budou více či méně soupis sledovat, nebo si prostě poradí sami. Bez ohledu na to, co je zde napsáno, i my jsme už nějaké ty věcičky nakoupili :-) Koukám, že jsme to možná někde i přehnali a někde ještě budeme dohánět. ~;) Nejsem typ, co musí mít vše do puntíku připravené, ale takový ten větší základ je prostě jistota a až přijdeme z porodnice domů, nechci řešit zbytečnosti typu: koupit se musí rychle to a to a to... Navíc v tomto období, kdy se na mimíska zatím jen těšíme, mi občasné nakupování dělá obrovskou radost! :-) ...jo a také nezabere najednou tolik času ~R^ Prostě si to užíváme. Vím, že se mohu spolehnout na manžela, takže pak nějaké ty drobnosti, které nevychytáme zařídí sám. Navíc nikdo z nás dopředu neví, v jakém bude po porodu stavu a tak si ráda přečtu zkušenosti jiných a vlastním rozumem si uspořádám "svůj seznam". Myslím, že pár zbytečným nákupům se nevyhne téměř nikdo, ale svět se přeci nezboří. Je to naše první miminko a myslím si, že - jako většina budoucích maminek - ho (nebo teda jí :-) ) budu chtít mít jako z cukru, prostě v novém, nenošeném. Věřím i tomu, že u druhého už to tak brát nebudu, ale poprvé je prostě poprvé! Já sama třeba v sekáči nebo u vietnamců nenakupuji, ale rovněž nekupuji ty nejdražší věci. Přesto mě za nějakou tu nakoupenou zbytečnost nečeká vyhozená hodnota v podobě třeba neuskutečněné dovolené. Takže závěrem ještě jednou díky, díky, díky! za strávený čas sepisováním svých zkušeností. ~s~ Rádi jsme se inspirovali! ~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.