| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Syndrom kočárkového stresu

Dvojky mám, ale tohle moc neřeším. Na nákupy chodím hlavně do Alberta apod., tam se kočárek v pohodě vejde (mám ho 5 minut). Do některých oděvů se taky vejde, na víkendové zásoby jezdíme do velkých marketů. Tesco, Hypernova apod. nemají s šířkou problém, jen tedy s tím, že je častyo uzavčřená široká pokladna. Normální neprojedu, takže ještě že jezdíme celá rodina, muž čeká s nákupem u jakékoli pokladny a já škemrám personál o odemčení široké pokladny - a naše vypuštění. Zatím OK, jen trošku potupné ~:-D. Jinak otevírání dveří je klasika, ono i třeba v Motole projet dovnitř, to dá nějakého rvaní páček, většinou to ale po chvíli povolí. Mno a přešla jsem ze 4-kolky na 4-kolku s otočými kolečky, protože normální nešla řídit. Teď je to přecejen lepší, davy mi moc nevadí, lidi spíš kluky okukují, než že by nás blokovali. Ale nežijeme ani na venkově ani ve velkoměstě, tak mezi. A když se chci někde pohrabat (ve věcech), kupuju přes internet. Stejně třeba v oblečkách na dvojčata mají málokdy dvě stejné věci i ve stejné velikosti, to je lepší nakupovat u výrobců...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.