| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nahatá prsa, ano či ne?

Já taktéž nejsem nepřizpůsobivá občanka, máte-li tím, jak se zdá, na mysli maminky romského původu, ba dokonce ani maminka s nižším IQ. Přesto nevím, proč by ty výše jmenované mělo napadnout, zda kojení na veřejnosti bude někomu vadit. Připomíná mi to okřídlenou větu "co tomu řeknou lidi", kterou rádi používají ti, kteří jako měřítko pro vlastní konání používají měřítka druhých. Ale jestliže "ti druzí" dělají přesně to samé, dostáváme se do bludného kruhu. Otázka by tedy neměla být, jestli to někoho pohoršuje, ale jestli to někomu ubližuje, nebo to nějak výrazně omezuje jeho svobodu. Podle mého nikoliv, ale na druhou stranu spoustě lidí připadá to, že se na ulici líbají dva homosexuálové jako omezování jejich svobody, že se něco tak hnusnýho musí koukat, ale už vůbec jim nepřijde jako omezování svobody, jestliže po nich chtějí, aby spolu například vůbec neměli vztah jen kvůli tomu,že je to uráží. (Ten příklad jsem dala, aby bylo jasný v "drsnějších" souvislostech, kam to může vést).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.