| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Solnou jeskyni můžete navštívit i s dětmi

Taky jsem chodila pres zimu se synem (2,5 roku) do solne jeskyne. Prijemne prostredi, hodiny vyhrazene pro maminky s detmi (plati se jen za dospelaka, dite zdarma), k dispozici babovky, lopatky, auticka, aby se prckove nenudili a misto relaxacni hudby pohadky nebo detske pisnicky. Maly mel za celou zimu jen 1x rymu, ale je to i jinak zdrave ditko, zadnou zavaznejsi nemoc jsme zatim nemeli, takze to nemuzu pripisovat na vrub chozeni do jeskyne. Ale prckovi se tam libilo, vzdy tam mel nejake kamose a hrabat se v soli ho moc bavilo, byla to nahrada za piskoviste, kam se v zime proste chodit neda...
Kdyz jsem se na solnou jeskyni ptala naseho pediatra, rekl mi, ze je to spis o reklame, ze tak kratky pobyt zadne zaracne ucinky nema a naopak, pokud tam je vic lidi pohromade, tak hrozi, ze neco chytnem... Takze pro me prijemny relax, pro prcka moznost se trosku vyradit, ale po zdravotni strance ... kdo vi?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.