To je někdy problém rodičů, že svoje dítě "přeceňují". U nás to bylo taky tak, že od primy vlastně se chovali k děckám jako ke středoškolákům a někteří hodně klesli na známkách. Myslím, že je nutné přechod na osmileté gymnázium prodiskutovat i s třídní na ZŠ. Syn to naštěstí ustál a "klesl" se samých jedniček na dvě dvojky. Má ale spolužáky, kteří klesli na čtverky a celkem těžko to nesli. I na gymnáziu je to jen o lidech. Učitel, který to bere jen jako zaměstnání umí děckám učivo pěkně zhnusit. Mě by jen zajímalo, jak je možné, že např. u nás je tak diametrální rozdíl mezi prvním stupněm a druhým. Přece dva měsíce nemůžou z žáků udělat takové "bestijky". Nemysle te si i na gymplu řešíme kázeňské přestupky, ale můžu Vám zaručit, že kdyby si třináctiletý žák zapálil před gymplem tak se to bude řešit a kantor určitě neprojde bez reakce kolem.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.