| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Můžeme s miminkem na dovolenou?

Milado,
určitě jsem nečetla od Monty všechno, takže ji můžu vidět poněkud zkresleně, ale mám čím dál víc dojem, že není ani příšerná matka ani nemožná organizátorka. Jen je unavená z dítěte i práce a občas si chce ulevit a vypovídat se. A naivně čekala, že by tu snad mohla najít spřízněnou duši, která bez dlouhého vysvětlování a popisování pochopí, že starat se o malé dítě je občas fakt úmorný. Já svoji malou taky bezmezně miluju, ale občas z ní už pletu nohama a to je ještě zlatá. A když zrovna brblám a nadávám na osud a situaci, tak to ještě neznamená, že je mi dítě na obtíž a nezvládám. Jen mě sem tam něco otravuje a chci si na to zanadávat, protože to dobrý, co s sebou mateřství nese, to si parádně užívám a vypovídávat se z toho nepotřebuju o). A taky bych tak nějak čekala, že tady to alespoň někdo pochopí a neslítne se na mně za to hned roj sršňů o). (Netvrdím, že všechny reakce na Monty měly žihadla, jen mě překvapilo, jak byly některé příspěvky ostré.)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.