| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Proč nemůžeme rodit děti?

Ještě jsem zde na Rodinu na žádný článek nikdy nereagovala, ale tentokrát mi to nedá.."Dodnes neví, zda si lékař ve vaginálním vyšetření neukojuje své choutky..."....."ve Zlíně ženy při své nejtěžší práci v životě stále hladoví...."...."Chování personálu většiny porodnických oddělení má totiž příliš mnoho stejných rysu, jako chování dozorců v ženských věznicích v 50. letech..."......Vše na mě působí dojmem jakoby byly česká gynekologicko-porodnická zařízení koncentráky, v nichž dozorci brutálně znásilňovali podvyživené vězenkyně....Přestože tak článek třeba neměl vyznít...Každopádně jsou to silná slova... Doktor a jeho sestra, o kterých píšete a porodnické oddělení ve Zlíně - skoro to na mě působí, že se tohle ani nemohlo stát a ty lidé nemohli tyhle hrubosti vůbec říci....pokud však ano, je to tedy skutečně silná káva...
Ano, naše země je demokratická, tudíž by měl mít každný možnost svobodné volby, tedy i volby mezi podstoupením nebo nepodstoupením genetických testů a přivedením nebo nepřivedením na svět postiženého dítěte a ať už by bylo naše rozhodnutí jakékoliv, nemělo by být ze strany lékařů takto okomentováno, ale jen a pouze respektováno...Ale na druhou stranu je tu stále hodně lidí, kteří by při postavení před možnost volby mezi narozením postiženého dítěte a ukončením tohoto těhotenství, raději volili právě onu druhou možnost..A já zde klidně přiznávám, že se řadím mezi ně… Přiznávám, že bych to prostě nezvládla a nestydím se za to..
Neomalenost a neprofesionalita lékařského personálu je věc jedna, ale stále se opakující otázka o povelení či zákazu potratů věc druhá…Ale to je ještě na hodně dlouhou debatu..
A teď mě můžete slovně „ukamenovat“……co ta holka mladá pitomá a bez dětí taky může o tohle vědět, že..:)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.