| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Proč nemůžeme rodit děti?

Tak, tak, nejen že jsou otevřeně perzekuovány matky, které si přejí donosit postižené dítě, ale dokonce i ty, které nechtějí "vědět". Společnost je rozhodně tolerantnější k těm, které se zbaví dítěte i jen proto, že se jim zrovna nehodí. Jsou konec konců přeci zodpovědné.
Když jsem šla šťastná jak blecha na gyndu, že čekám druhé dítě (první bylo vydřené po pěti letech léků, cvičení, lázní atd.), sestra řekla: "To máte z toho, že jste ke kojení nechtěla antikoncepci."
A když mi pak vyšel blbě tripltest(o tom co je to za debilitu jsem ještě netušila) a já tam brečela jako každá zoufalá máma, řekla mi: "Co brečíte, vždyť jste teprve ve dvacátym týdnu, tak to dáte pryč a za půl roku budete mít nový..." Myslím, že to velmi dobře vykresluje postoje většiny našich zdravotníků.
Slibuju, že až mi něco takovýho řekne při dalším miminu, řeknu jí, že je kr...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.