| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Přijde vám normální všudypřítomné násilí?

Ahojky, nebrala bych to tak tragicky. Já sama jsem člověk mírné povahy, nevyhledávám hádky a ani se do nich nezapojuji, neuchyluji se k tělesnému napadání atd. Prostě ráda řeším věci v klídku a bez zbytečného prudění a to samé můj manžel. Ale když si mám vybrat film, u kterého bych si odpočinula, tak se nejraději kouknu na horor, nebo něco akčního nebo kriminálku. Manžel mi vždycky říká, že když tam neteče krev, tak to není nic pro mne. Nemusím romantické výlevy atd. A neřekla bych, že z toho se ze mě stává nějaké monstrum. Prostě každý má rád něco jiného a hlavně to jinak prožívá. Po pravdě mě spíš ničí televizní noviny, ve kterých vím, že násilí tam je skutečné. Kolikrát je prostě raděj vypnu. On by totiž člověk nemohl koukat na nic.
Tímto ale nechci obhajovat, že je správné, když odpoledne běží filmy nebo seriály, kde je někdy hodně jak násilí tak i sexu. Protože k tomu mají přístup především děti a je těžké je vždycky ohlídat. Ale zas si říkám, že u drtivé většiny kriminálních seriálů je vrah nebo darebák nakonec dopaden a potrestán, což je alespoň trochu pozitivní, když už mají na to děti koukat. Což třeba u zpráv se vám stane jen dost málo. Tam vám akorát řeknou, že ten a ten něco provedl a dostal podmínku. Ha ha. Takže co je vlastně horší ??? Možná je lepší ať děti koukají sice na brutální seriály, kde ale lump je nakonec v 90% potrestán, než ať koukají na televizní zprávy, kde má jeden pocit, že parchantům stejně všechno projde, nebo dostanou jen směšný trest. Uznávám, že děti mají jiný pohled na svět než dospělí, ale pořád se utěšuju tím, že když uvidí u nás, jak my se chováme (myslím dospělí a především rodina), tak si správnou cestu najdou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.