| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Proč nemůžeme rodit děti?

Danyelko, a kde bys viděla tu hranici, které postižení je už pro společnost nepřijatelné, kdo by to rozhodoval?
Víš, při AMC se zjistilo, že můj syn má genetickou vadu (tedy tu mutaci, která je dle některých chyba přírody). Dodnes si pamatuju, jak mě doktorka na genetice půl hodiny přesvědčovala, abych šla ještě ve 22. týdnu na echo, abych se mohla ještě "rozhodnout". Trvalo mi nějakou dobu, než jsem jí vysvětlila, že už rozhodnutá jsem a to vyšetření by bylo nadbytečné. Lekař na UTZ prohlídnul synovo srdce i další orgány velmi důkladně a žádné abnormality neshledal. I tak měla paní doktorka pocit, že dítěte s genetickou vadou bych se mohla klidně zbavit, i když je s největší pravděpodobností zdravé. Dovedu si živě představit, kolik takových dětí se už dnes díky AMC nenarodí, protože maminky nevědí, že dítě může být i s genetickou vadou zdravé. Po tvém návrhu by počet zdravých potracených dětí jen kvůli nějakému podezření rapidně stoupl. To je příšerná představa. Mimochodem ten malý mutant mi tady poskakuje, už mu budou 4 roky, je to naprosto zdravé dítě, je rád na světě a my jsme rádi, že ho máme.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.