| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mé těhotenství, mé děti

Barčo reagovala jsem na podobný tvůj příspěvek pod jiným článkem, tvoje reakce že kvůli přehnané péči lékařů si nemůžeš dovolit mít další dítě je zvláštní~d~ taky nemám hlídací babičky, bydlíme na vesnici, takže k dr je nutné busem nebo autem, neřídím. na všechny kontroly (s dvojkama častější, od 30tt jsme jezdili do Prahy) jezdil se mnou manžel, prostě jsme to brali jako období kdy je ho max potřeba, taky si neumím představit sama čekat hod v rizik.poradně s batoletem. jsem si jistá že při tak vyjímečné situaci se to vždycky dá nějak udělat. teda pokud je tvůj důvod proč nemít 2.dítě jen tento.
my ještě teď 2roky po narození dětí musíme jezdit k dr spolu, horší než 1předškolák a 1mimino jsou 2batoláci v čekárně, zkusila jsem jednou a nikdy víc. ale když není zbytí, zařídit se dá, někdy vypomůže sestřička z ordinace, někdy kamarádka, jindy si volno vezme manžel.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.