| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kdo nekojí s námi...

Opravdu nechápu co a proč řešíte holky!Rozhodnutí kojit nekojit je právo,svobodná vůle matky-stejne jako jít na interupci,kouřit .....atd.Neodsuzuju,nekomentuju kojíci matky co kojí třeba do třech let....jejich volba a přesvědčení že delají pro své dítko to nej....já spadám do kategorie-Nekojím no a co?mám 6 měs.holky a už v porodnici když jsem přikládala co hodinu a pořád řev jsem se svobodně rozhodla že takhle by to teda nešlo.Byli jsme v porodnici Pár dní,po sekci,sama na pokoji,prvorodička ....byla jsem utahaná jak pes a v duchu jsem se připravovala nato že cestou domu koupím nutrilon a bude klid.A byl.Nelituju toho,jsem spokojená mamina dvojčátek ,holky ješte nebyli nemocní,spíme od 20 hodin do 8,pohodička,mám energii nato aby jsem se jim na stoprocent a s usměvem věnovala celý den-protože přes den spí jen po 15 minutách.I když mám dvojčátká cítím se odpočatá,v kondici,jsem na ne uplne sama v tom smyslu že pomoc žádná a jsem uplne happy.Nehroutím se z toho jako Pa znám pro a proti,ale pro mne je důležité že nepadám na hubu z nočního kojení,zvládám domácnost,deti,zahradu,studuju....pořád v akci.Rozhodla jsem se po svém a myslím že správně.Nezajímají mne výzkumy,statistiky-----stejne za pár let odbornící popřou čeho jsou těd plné noviny....ale uvědomuju si nebo aspon myslím že kojení je kromě toho že je in správný,že MM je rozdodne lepší,vyváženejší,zdravejší......jen já si stanovila priority jinde.Své holky miluju a trávím s nima každou minuty ale představa že stávám každou hodinu a půl hod.kojím,a třeba pak stejne šáhnu po Um je pro scifi.Ale nikdy by mne nenapadlo napadat kojící maminky,nebo se cítít bídně protože já nekojím.Bylo to mé rozhodnutí a určitě toho nelituju.Nehledám žádné omluvy proste je to fakt a necítím se trapně když mi položí někdo otázku-jééé vy nekojíte?Tahle otázka mi přijde netaktní jako další-jeee dvojčátka-to jsou umělý?~q~~2~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.