| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kdo nekojí s námi...

Zuzini, myslím, že to poměrně dost přeháníš se svojí reakcí. Sama dobře víš, že prsa neslouží jen jako krmící náčiní, ale taky jako řekněme objekt sexuální touhy. Myslím, že spousta mužů, výrostků dětí , babiček a i žen se na to nemusí koukat tak benevolentně jako např.ty. Já jsem ženská, ženská prsa mě fakt nijak nevzrušují ( sama mám čtyřky takže si svých užiju dost)přesto mnohdy nevím kam bych podle tvé rady koukala jinam. Pokud jsi v restauraci ( nebo například v tom vlaku) a vedle tebe se spolusedící maminka rozhodne z ničeho nic nakojit dítě , já fakt nevím kam by se lidé měli v ten moment dívat? Pod stůl, do zdi. A že by se dítě pod šátkem udusilo? To je nesmysl, vždyť plno dětí ( náš syn taky) milují plínku přes obličej jako uspávací prostředek.
Myslím, že pokud by se takováto diskuze vedla mezi nekojícími lidmi ( znamená zbytek společnosti bez maminek co kojí) tak by asi výsledek mohl být dost zajímavý. Myslím, že většina lidí by asi nebyla pro kojit kde se komu zachce.
Aby nedošlo k omylu, nemám vůbec nic proti kojení na veřejnosti, jen se snažím přijít na to jak to udělat aby to nebylo tak nápadné.
Podle mě se vždy najde odlehlejší místo , ať už jsi kdekoli ( v tom vlaku je to těžké, ale snad by se dalo jet ne zrovna spojem který vím , že bude narvaný a kupé plná), jenomže je to velmi pohodlné vyndat prso a kojit bez ohledu na okolí a nemuset řešit ...
Není tady někdo kdo má zkušenosti ze zahraničí? Moje zprávy jsou opravdu takové , že se běžně používá "šátek". Na vlastní oči jsem to ale neviděla. Pokud by tu někdo byl kdo má zkušenosti z pobytu v cizině a viděl jak se tam přistupuje ke kojení na veřejnosti tak by to bylo zajímavé vědět jak a co.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.