| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kdo nekojí s námi...

Absolutně nesouhlasím, že je jedno jaké mlíčko dítě hřeje v bříšku. Mateřské mléko je opravdu to nejlepší, co dítě může dostat. Je v něm obsaženo to, co v umělém mléku není a nemůže být. Od hormonů, přes protilátky až na správnou výživu. Navíc velmi praktické - vždy optimální teplota, vždy připraveno, kdykoliv a kdekoliv. Člověk nemusí přemýšlet, že se musí na určitou dobu vrátit domů, pač musí připravit a ohřát mlíko pro dítě. Mám tu svobodu, jako matka, že můžu jít na celý den třeba do parku a nemusím se vracet kvůli jídlu. Prostě si někde sednu, vytasím prso a dám dítěti najíst. Výsledek - spokojená matka i dítě.
Samozřejmě v těch třech procentech, ve kterých prostě z nějakého důvodu kojit nejde, není nazbyt než dítěti dát umělé mléko. Taky to nějak jde a není jiné možnosti. Tyto děti taky rostou zdravé.
Prostě jsem jen chtěla dát najevo, že i přes prosakující mlíko je stále lepší kojit, pokud to jde. Momentálně mám 11ti denní holčičku, mám prsa nalitý mlíkem, který mě teče po celý den. Jsem od toho ulepená, celá mokrá, trička proteklý, ale jsem šťastná, že můžu dát svému dítěti to nejlepší.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.