| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kdo nekojí s námi...

Pacient, ktery odmitne lecbu, poskozuje jen a jen sebe. Matka ale rozhoduje za jineho clovicka, ktery se bohuzel sam jeste nemuze branit a to je prave jadro pudla. Proto se sestry v nemocnici neptaji zda by matka nahodou nebyla ochotna rozepnout knofliky a nakrmit svoje vlastni dite, ony jaksi kopou za ty male drobecky, kteri to sami rict neumeji.
Me opravdu zarazi, jak nekdo muze premyslet nad tim, jestli chce nebo nechce kojit. Proste kdyz to jde, tak kojim a hotovo, protoze to je to nejlepsi, co muzu diteti dat, o to se snad nebudeme prit.
Ja mela miminko po porodu tri tydny na JIP, z toho dva tydny na kapackach. V porodnici mi sestry vrazily odsavacku a chodily kontrolovat, jestli pracuju.Jsem jim za to vdecna, protoze jinak bych na to nemela ani jednu myslenku, nevedelo se totiz, jestli miminko prezije. Dva tydny jsem odsavala po dvou hodinach ve dne i v noci. Mat. mlicko, podle sestricek z JIP, nam pry bezesporu pomohlo odrazit se ode dna. Vsechno dobre dopadlo, mame zdrave dite, kojila jsem do dvou let. Znam prosakla tricka, mliko kapajici po brise, prsni vlozky koukajici z vystrihu, kojeni vstoje na urade i na letisti, nemoznost dojit si k holici ci zabehat a spoustu dalsich neprijemnosti. Ale vim, ze i kdybych diteti nakrasne treba koupila Karlstejn, to nejlepsi co mohla jsem mu uz dala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.