| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kdo nekojí s námi...

Tak s tou genetickou dispozicí bych asi nesouhlasila. Moje mamka nás kojila chvíli (i když po pravdě řečeno v době, kdy se kojení moc nepřálo), sestry nekojily prakticky vůbec. A já kojím už 13 měsíců:-) Možná je to i o té informovanosti - když porodily ségry (jejich dětem je 23, 20 a 14 let), bylo to takové to "jde to? Nejde. Tak prsk - Sunar". Já mám kolem sebe kamarádky, které kojily minimálně 6 měsíců, většinou víc, tak mi nějak ani nepřišlo, že by to nemělo jít. Po pravdě řečeno jsem to ale moc neřešila a v tom taky možná bude tajemství úspěchu. Nebyla jsem ve stresu. Ale ty informace byly fajn. Taky jsem narazila na super sestřičky, které Barunce pomohly, když se neuměla přisát. A ani ony nedělaly žádnou trágu z toho, kdyby to nešlo. Jo, a ještě k těm ségrám - ony si myslely, že nekojily kvůli tomu, že rodily (všechny děti) císařem. Jenže to já taky. Akorát mě tedy napadlo, že k jejich neúspěchu možná přispělo to, že rodily pod celkovou narkózou, tenkrát se to asi ani jinak nedělalo a hlavně pokaždé byl ten císař akutní. U mě byl plánovaný a měla jsem spinál.

Myslím si, že kojení/nekojení je z velké části záležitost hormonální a hodně je to taky věc psychiky. Informací by mělo být hodně, ale neměly by být podávány stylem "tytyty, jestli nebudeš kojit, jsi špatná matka". To je přece blbost!!!~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.