| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kdo nekojí s námi...

Kačko, znovu: vaši volbu tady nikdo nezpochynňuje, jistě děláte co považujete za nejlepší, jako každá mamina. nemyslím si ale že máte pravdu v tomto:

"Asi stejně naivní jako Vaše předtava o tom že v mateřském mléku dostává Vaše dítě jen samé zdravé věci.Uvědomte si kolik sajrajtu z jídla a pití do sebe nacpete za den."
Kačko, jsem přesvědčená že výhody v tomto ohledu daleko převáží nevýhody. samozřejmě je důležité aby maminka dodržovala vyvážený jídelníček. jistě, kdyby jedla jen smažené jídla ala mc donalds, nejedla skoro žádnou zel a ovoce, tak by to na MM znát bylo, dále by na tom byla bita ona maminka tím že důležité živiny by přešly do MM a jí by chyběly - problém se zuby, chudokrevnost apod. pokud se tedy maminka stravuje zdravě, pestře, nevidím důvod čím by mělo MM škodit.

"Spíš je mi líto některých kamarádek,které kojily co nejdéle to šlo a myslely si že jejich děti budou zdravé,bez alergií a kdoví co ještě a najednou musí řešit ekzémy,různé alergie..."
nemůžete vědět v jakém stavu by tyto obtíže oněch dětí kdyby dostávaly UM byly, jestli by ty ekzémy a alergie nebyly v horší formě. když už tedy - mají tyto děti alergie, astma, ekzémy v rodině? a jestli ano,jak závažná je jejich forma u rodičů?
jak už někdo psal, jestli vím že jsem alergik a ekzematik a kojím, tak si dávám o to větší pozor na alergeny a ve svém jídelníčku je omezím, příp vyloučím a nahradím jinou potravinou. sama jsem alergik a astmatik, u starší dcery se zatím nic neprojevilo, u dvojčat (paradoxně kojených déle než dcera) trošku ano, ve velmi mírné formě, ale je to i o tom že každé dítě je jiné, dvojčata reagují citlivěji na většinu podnětů vč častějších horeček při chřipce, což u dcery neznám. je to případ od případu a nelze paušalizovat.

v případě že MM nedělá dítěti dobře, je to na konkrétním posouzení lékaře, opět nelze paušalizovat. mělo Vaše dítě reflux? Nutriton se příp dá přidávat i do MM, reflux není kontraindikací kojení. nevím jaký byl problém u Vašeho dítka, píšu obecně.

nezpochybňuju že děláte pro své děti to nejlepší, podle toho co jste o sobě psala jste to neměla jednoduché. jen mě mrzí, že když se kojení z jakéhokoliv důvodu nedaří, bývá to důvod tvrdit, že to vlastně až tak důležité není, že může i škodit (to jste vy nepsala, ale od někoho v této diskusi jsem to četla). ne všechno jde tak jak by si člověk představoval, každý má ve svém životě nějaké to bolavé místo, co ho třeba mrzí, je potřeba se s tím smířit, i když někdy to je práce na hodně hodně dlouho. přeju jen to nejlepší!

mmch nechtěla jsem být v prvním příspěvku na Vás jedovatá, jen jsem reagovala jednostranně na jednostranně napsaný názor.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.