| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Porod z druhé stránky

já jsem sice rodila v krásné nové porodnici v Ostravě - Porubě, kterou jsem si ale vybrala z trošku jiných důvodů. Šlo mi hlavně o to, že tam mají perfektní neonatologickou jednotku, heliport, veškerá riziková těhotenství rodí právě tam.
Někteří si vychvalují porodnici v Ostravě - Vítkovicích, ale např. má švagrová tam rodila, měli problémy, malého proto převezli na Fifejdy a ona tam vytuhla ještě DVA!!! dny, než ji převezli za ním.

A v případě, že by byl nějaký problém, tak mě fakt nebudou zajímat barvy na pokoji, jestli mám koupelnu pro sebe nebo jestli je sestřička patřičně "empatická". Bude mě zajímat to, že je anesteziolog při ruce, že tam je nachystaný operační sál, inkubátory, popř. vrtulník pro převoz třeba do Motola (ale myslím si, že z porubské fakultky se už asi mimča jinam nepřevážejí).

Já totiž v prvé řadě myslela na zdraví, zdravotnické zázemí, než na vlastní pohodlí a rozmazlenost.
A jen tak na okraj, personálu i lékařům nebylo co vytknout, jak na porodním (dva třídenní porody), tak na šestinedělí...
A to jsem háklivka, které leccos vadí!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.