| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Život př.n.d.

ááno, taky mi přijde že jsem se "narodila" před 4 roky společně s mou dcerou. Předtím tu totiž byl někdo jiný, mé bezstarostné já. Bohužel mi poslední dobou nějak dochází nadhled a vtip, a stále častěji uvažuju o tom jak by měla bezdětná holka poznat, že na ty děti prostě nemá náturu aby si je nepořizovala. Včera mi totiž můj drahý muž vysvětloval že si nemůžu mýrnix týrnix sednout večer za volant a jet někam 80km pro nějakou věc kamarádce kterou vykradli a já sehnala něco podobného na inzerát. Prý - víš že nerada řídíš večer - já - to je pravda ale dneska to zvládnu. On - víš že kdyby se tobě nebo autu něco stalo budu pro tebe muset dojet a budu muset zavolat našim aby hlídali děti - já - noooo, hmmm.... a rozbulila jsem se, poněvadž si připadám jak nesvéprávná, nemůžu nikam ani když děti spí (samo to není úplně pravda ale ten včerejšek mě hodně mrzel).
Jo a kamarádka má pro období BC trochu jiný název - "my dva a čas" (teď je to my čtyři a čas žádný).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.