| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Život př.n.d.

Kohnova, já to mám paradoxně tak, že se nejlépe se vyspím, když dětem vyhovím. Kojit umím ve stavu hlubokého bezvědomí, naštěstí. Kolikrát se mi chce taky v noci čůrat, mám žízeň, nebo nedej bože i hlad (stane se) a asi bych nebyla úplně šťastná, kdyby mi někdo tyhle potřeby moc reguloval. Jasně, pít patnáctkrát za noc, nebo čůrat co půl hodiny do nočníku, to je už zlozvyk, ale takové to, že se malé batole v noci nakojí nebo předškolák dostane nad ránem žízeň, to beru jako normální potřeby, které prostě saturuju a neřeším :-)
Moje intuice mi velí radši ve tři ráno vysvobodit ze zajetí výstřihu prso, než vysvětlovat osmnáctiměsíční dceři, že mlíko nebude... Koneckonců, ač si ráda a s oblibou postěžuju, tak to beru tak, že tohle období závislosti dítěte na matce trvá v poměru k lidskému životu stŕašně krátce. Vcelku je mi fuk, jestli budu v noci kojit do podzima nebo do jara, myslím, že až budou holky v pubertě a nebudou se ke mně na ulici hlásit, ještě ráda zavzpomínám, jak to bylo milé, když v noci přitiskly hlavičky na mou hruď :-)

Ale jo, každý by to měl doma dělat tak, jak to cítí, jak to vyhovuje jemu a dětem. Tohle se nedá vyčíst z knih, lidi jsou různí a každý má jiné metody, jak ve zdraví přežít rodičovství :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.