| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Naše dítě Superstar

My jsme na matrice odevzdali papir bez jmena, ze ho dodame az po porodu (nevedeli jsme, jestli to bude Isabela, nebo Julie, ze az ji uvidime). Radost z toho nemeli, ale protestovat nemohli. A sestra pak do papiru napsala, co jsme chteli. Bez zvlastnich administrativnich ukonu muzes zapsat jakekoliv jmeno, ktere je v knizce pani Knapove. A tam jsou obe varianty - se S i se Z, mozna i Isabella, tim si nejsem jista.

Puvodne jsem chtela Elinor (zalibilo se mi to v jedne detektivce od Agathy Christie) ale tahle varianta tam neni, jen Eleonora, a to je sice taky hezke jmeno, ale spatne se vyslovuje. A pak se mi jeste libila Goneril (Shakespeare - Kral Lear, aspon myslim). Ale zadat o uznani, ze je to jmeno a kdesi cosi se mi nechtelo. {Potkali jsme jednoho chlapecka, ktery se jmenoval Atur, coz je hebrejske jmeno v Izraeli bezne pouzivane, a nejakou administrativu a podobne kvuli tomu absolvovat museli, i kdyz to nebylo zas tak hrozne.}

Tomasu bylo vzdycky hodne.

Ja jsem obe deti do 35 let stihla, o mesic a par dni :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.