| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Život př.n.d.

Kohnová, Norrro,
díky. Děti už chodí do školy a já teprve teď konečně bez výčitek zjišťuju, že středem mého vesmíru nemusejí být ony, ale klidně to můžu být já. Vím, že pokud máme doma mimino, připadá nám něco takového nemyslitelné, vždyť je to takové sluníčko, obětovaly bychom se mu celé. A když povyroste, máme pocit, že by to z nás udělalo špatnou matku a kdo ví, jestli ne i špatného člověka.

Jestli vám ale tohle období začíná spíš připadat jako ne úplně dobrovolné sebeobětování, radila bych začít mít ráda sama sebe a naučit děti, že já jsem stejně tak důležitá jako ony a jejich potřeby nemusejí být nutně důležitější než moje. A určitě se to týká i mého volného času nebo toho, že budou muset oželet stopadesátou hračku, protože teď si zase jen tak pro radost koupí něco maminka. Jednou to může dojít i tak daleko, že bez nich pojedeme na výlet ~y~ Norrro, ten svůj jsem si užila stejně dobře, jak ty svou služebku :-)
Když jsem před lety slyšela Veroniku Žilkovou a její teorii, že v rodině nejsou nejdůležitější děti, ale rodiče, nechápala jsem, jak si může něco takového myslet a ještě se odvážit to říct nahlas. Mockrát jsem si na ni za ty roky vzpomněla ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.