| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jj, o těchto stránkách vím, ale mě se jedná spíš o praktickou stránku věci. Strašně ráda bych ji vyzkoušela, počáteční náklady jsou pro mě nemalé, ale kapsulky nejsou drahé, a kdyby mi to vyhovovalo, neváhala bych. Jenže třeba nevím, jestli chuť této cigarety je stejná jako při kouření. Ty prodávací stránky a tak říkají že ano, ale raději bych to měla od někho, kdo to zkusil. Nebo třeba jestli musím tahat, nebo ten kouř jde furt. Nebo jak se to vypíná. Nebo jak dlouho se čeká po zapnutí cigarety, nebo jak to je v praxi. Snad zkusím najít něco na youtube a hodit to sem :) Mně by tím odpadly problémy s kouřením, doma, myslím tím kouření na balkoně, a stěžování sousedů :) Prostě bych chtěla od někoho vědět, jestli do toho vržené peníze nejsou vyhozené peníze :) Když pominu, žeto je "zdravější" kouření :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.