| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem si vyhlídl mámu a ty ostatní

Každý máme jiné priority, životní zkušenosti, síly...
Prostě někomu postižené dítě nevadí, jinému ano. Já jsem amnio podstoupila, byli jsme rozhodnuti, že pokud bude výsledek špatný, těhotenství ukončíme.
Jestli ukončit nebo neukončit si, ale musí rozhodnout ten, kdo se pak bude o dítě starat a nikdo jiný.
A amnio podstupují i matky, které si chtějí dítě nechat, ať bude jakékoli a to z důvodu se na řadu věcí mohou připravit.
Přeci jen je lepší si něco o daném postižení v klidu načíst ještě v těhotenství, zjistit, zda jsou v okolí bydliště nějaká zdravotní a občanská sdružení, které se dětem s daným problémem věnují, jací lékaři jsou (jaké mají reference).... než tohle všechno řešit za pochodu s malým miminkem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.