| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mateřství – štěstí nebo dřina?

... Tvoje reakce na článek se mi nelíbila. Též to na mě dělá dojem, že v podstatě autorce radíš, že si to měla rozmyslet než si pořizovala děti a teď má být zticha, protože když se rozhodla jak se rozhodla, nemá právo si stěžovat.
Píšeš, že "Všechny věty, které jsem ve svém úvodním příspěvku uvedla s otazníkem, byly opravdu myšleny jako otázky, nikoliv rady. Byly adresovány autorce článku a docela mě mrzí, že na ně nereagovala." Což není pravda, Eva na tebe reagovala 13.8.v 15:57 a na otázky ti odpověděla.

I když ty otázky byly podle mého názoru dost mimo mísu - když mám dvě děti a problém, jak vše zvládat, nechápu, proč bych se sama sebe měla ptát, jestli jsem si je vůbec měla pořizovat a s jakým věkovým odstupem. Logičtější mi připadá ptát se, jak tuto situaci zvládnout a kde jinde se ptát než na serveru rodina.cz, kde diskutují především matky.
Nemusíš mít stejný názor jako ostatní, ale u tvé reakce mi chybí respekt a pochopení.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.