| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Management pro maminky: Lekce první

Užívám si dětí (postupně tří) na mateřské už pět let. Jsem šťastná, že jsou zdravé a že mají oba rodiče. Jsem ráda, že je mám. Ale nevím, co je divného na tom, že bych si třeba ráda někdy zašla do kina, k holiči (pět let jsem tam nebyla, protože s dítětem/dětmi to nelze), zacvičit si... Že bych třeba někdy ráda prohodila pár slov i s někým jiným, než s pokladní v sámošce (moje kamarádky se staly bývalými během prvního roku mého prvního syna, protože samy děti nemají a o kariéře, módě nebo nových chlapech už si spolu tak nepokecáme) nebo náhodně potkanou maminkou na pískovišti (na pěstování nových přátelství je potřeba čas, a ten nemám). Miluju své děti a ráda kojím, ale je zločin chtít i přesto spát víc než čtyři hodiny denně (s přestávkama)? Je zločin chtít se taky cítit někdy ženou, vědkyní, kamarádkou, milenkou... a ne jen matkou, kuchařkou a uklízečkou?

(V článku autorka píše "nemáte-li babičky ani hlídacího tatínka, svěřte děti paní na hlídání" - ale když nemám na paní na hlídání a zároveň jsem si vybrala muže, který hodně pracuje a na uklizené domácnosti a teplých večeřích trvá, musím to jednoduše vydržet ještě další tři čtyři roky bez cvičení, bez společnosti dospělých lidí a bez holiče. Jo, užívám si to... Vážně.)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.