| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mateřství – štěstí nebo dřina?

ahojky, já mám doma dvouletá dvojčata. Dva kluky. Teď to jsou pěkní raubíři. Obzvlášť Vojta vyžaduje neustálou pozornost, chce, aby si někdo hrál stále s ním. Ondra naopak zlobí, když vidí, že se mu tolik nevěnuji. Manžel jde ráno o šesté do práce, vrátí se kolem třetí, čtvrté, jak kdy. Ale protože bydlíme na vesnici a u jeho rodičů, musí hned něco jít dělat ven. Sice je tu babička, ale ta má taky pořád něco na práci a nemůže se stále klukům věnovat. Připadá mi, že kluci pořád něco chtějí, teď spí většinou jen jednou denně, takže žádný odpočinek. Jak usnou musim udělat resty doma, pořád v jednom kole. Když si na chvilku sednu, že si něco přečtu, hned zas někdo otravuje, takže ani to čtení mě už nebaví. pořád hledat kde jsem skončila... Připadám si utahaná, že už mě nebaví, ani nikam chodit, nejradši bych jen spala. Ten kdo vymyslel formulaci "mateřská dovolená", musel být určitě chlap, protože z jiné hlavy to být nemůže.~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.