| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsme rodili na Bulovce

Děkuji za odpověd. Na internetu jsem většinou krátce, nečetla jsem ani všechny přispěvky, i nyní ne všemu z Vašeho příspěvku rozumím. mám otázku: Neudělá Bulovka pro své dobré jméno víc, když se místo podávání žaloby (zřejmě) na nějakého pisálka, nesoustředí na své chyby- problémová paní u jídla apod. To mají lidé z Prahy skutečně jezdit do Vrchlabí, tam jsou inteligentní milí lidé. Nikde jsem se nedočetla, že by někdo z Vrchlabí požadoval věci z nočních stolku vsypat dovnitř, zatímco o CAPU to čtu opakovaně, až tomu že tam lékaři takový nesmysl chtějí věřím (není to pravda?- jedna paní povídala?). Když se já naprostý abstinet setkám s lékařem který je v pracovní době cítit pivem, vidím ve zprávách jaké problémy s alkoholem má např. poslanec lékař ... dělám si úsudek. Netvrdím, že co lékař to alkoholik, ale také že pracovník Blesku je automaticky nedůvěryhodný. Vidím spíš konkrétního člověka, jehož žana má invalidní důchod a jedno z jejich dětí se narodilo s postižením. Blesk jsem si ještě nikdy nekoupila

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.