| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Management pro maminky: Lekce první

no tak to byl návod na použití zřejmě jenoho dítka.

prosím o návod na použití pro 4děti věk nemálo zanedbatelny 8,6,4 roky a poslední 11 týdnů.

v předsíni se dá s kočarkem pohnout se zbytkem bandy tak naknop když se to váli po zemi při nazouvání...občas přeskakuji abych se ostala na druhy konec až ke dveřím..

leda že bych využila topení a při návratu přivázala děti k topení ~t~~t~~t~ abych uklidila bordel ktery zanechali před odchodem a ktery po jejich propuštěni ze zajeti bych opět uklizela.....~n~


zatim ale funguje pro starší bandu že po přichodu se automaticky otevírají i dveře do dvora a děti mažou ven si hrát.oblečení v té chvili neřeším to dořeší pračka....
a s nejmenším je to vymyšleno zatim nijak ted mi leži na rukou spokojene spí a ja cvakam pismenka sem....

s uklidem to za uplatek udělaji děti naštěsti technicke věci je zatim docela fascinují takže naskladat nádobí do myčky zapnout zvladnou vytahat už není zabava takže to je na mě..

to same i pradlo jejich genialní mozky znaji barvy a vědí i jak narvat pračku i jak ji uvest do provozu.


nemeně detailní je i jak jejich instinkt je zavede i do ledničky kde jsou jako v samoobsluze takže ani dopoledne mi hlady nepojdou~t~~t~~t~

pak si dá naš nejmenši na hodinku šlofika doba je neurčitá až to na neho přijde usne a já mam možnost uvařit tak aby sice bylo teple jidlo nejen pro děti ale i pro chlapa večer....

některe se asi budou divat na tento spůsob přes prsty veřim že profimatky a suprmatky

ale co ja jsem jen člověk ne robotka na baterky děti nejsou mrnavoučke aby něco nezvladli.....a co se nauči ted se jim bude jednou hodit ...nenutim je dělaji to sami od sebe
tatka je taky šikula co jde uděla když není zrovna v praci (domaci prace pro něj nejsou cizi)~x~

uf ted to snad vypada že já nic nedělam chichichi.....
ne neležim doma akorát to nelamu přes koleno co stihnu ten den udělam co ne počka svět se nezboří..

důležite je že děti jsou spokojene maji co chtěji nač si ukažou tatka taky a já nejsem matka troska která prská že nic nestiha klape to tu a nám to vyhovuje.....~z~~z~~z~

a že čtyři děti neni sranda to každa s vice dětmi uzná.....





Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.