| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Management pro maminky: Lekce první

Já jen dodávám, že k vysvětlení nemocí může pomoci třeba knížka od Miroslava Hrabici CO NÁM TĚLO ŘÍKÁ. Knížka má náboženský podtext, ale pokud se od něj ty, které nejsou věřící, oprostí, tak můžete spoustu věcí pochopit. A hlavně nic není náhoda. Náhody neexistují. co nám příjde do života, tak to jsme si sami přitáhli.

a k nemocem v mš. U nás se taky marodilo a to dost brutálně. Přestože Ela se do školky moc těšila každé ráno mi ze šatničky utíkala do třídy. Ale, ta nerovnováha byla u nás způsobena několika věcmi: změna místa bydliště (přestěhovali jsme se sice domů, ale v Budě zanechala kamarády, kteří jí moc chyběly), narodila se nám druhá dcerka, takže sama v sobě měla rozpor, chtěla školku a chtěla zároveň být doma s maminkou (to dávala najevo svými excesy s oblékáním a vztekačkami). A třetí byl nástup do školky, kdy najednou nebyla doma, ale v "cizím" prostředí.
Neštovice: i já bývala kdysi skeptická. Elis je oočkovaná, tedy nejspíš, takže ji minuly, ale Jolanka chodila se mnou do školky dnes a denně dvakrát, děti ve třídě odpadávaly, a ona je nechytla.
Nemoci dýchacích cest: dítě neříká, co skutečně cítí a co skutečně chce, co se mu líbí a co ne. Raději mlčí, dusí to v sobě. Možná se domníváte, že mu dáváte prostor, ale když se zamyslíte, opravdu vaše dítě posloucháte, co vám říká? Skutečně vás to zajímá? dítě je napojené a pozná, jestli to myslíte vážně nebo ne. Z toho se pak odvíjí i to "zlobení" :-)) Mám vlastní zkušenost :-)) A skutečně platí, že k sobě musíme být upřímní, abychom mohli věci pochopit a měnit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.