| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Management pro maminky: Lekce první

Ahoj maminy, já mám ročního syna, je to největší láska mýho života, ale upřímně jsem zralá na blázinec, hlavně když malej řve, což je v posledních dnech snad pořád. Manžel chodí domů kolem páté, ale nejradši sedí u dvd, pc nebo tv, a pokud je vyloženě nenaladěn a já potřebuju s čímkoli pomoct, je vzteklý.
Babičky nejsou k mání - moje máma bydlí daleko a má zdravotní problémy, tchýně je blízko, ale neustále "vytížená" a pokud jim malého nepřivezeme tzv. pod pr..l, tak oni za ním nepřijedou, přestože je to jejich první a zatím jediné vnouče. Na chůvu nemám peníze a v okolí není, kdo by nám pohlídal.
Takže jsem celé dny se synem sama, chodíme ven, hrajeme si (i to je pro mě někdy dost náročné, pže ne každý den jsem fit a připravená vymýšlet nějakou novou zábavu), občas se potkáme s jinou maminou a dětmi, ale to nepovažuji za odreagování se - bavit se zase jen o dětech.
Před těhotenstvím jsem byla v práci pořád mezi lidmi. Teď si připadám jako marťan, o to víc, když začnu přemýšlet o vztahu s manželem, který není poslední dobou právě ideální.
Takže jsem matka "plánovačka" viz. článek, aby mi nehráblo, rovnám si v hlavě, co je třeba kdy udělat, kdy jít ven, co uvařit atd. :-(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.