| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Těhotenský test a jak vlastně funguje

Ahoj MAMINKY!
Teda vy jste se dnes rozepsaly!Nějak to nestíhám, měla jsem dnes plno,tak jsem se na naše stránečky dostala až teď.Ivčo,neměj strach,moje známá má od malinka cukrovku a má 2 krásné zdravé děti.Asi to budeš mít trochu složitější,než-li ostatní,to už tě pan doktor upozornil,ale věř,že to zvládněš!Já jsem dnes v pohodě,šetřila jsem se a bříško se vůbec neozvalo.Musím si na to dávat pozor,už se tu s nikým netahám.Dnes se ale vyskytl další problém.Lidé jsou vůči nám zdravotníkům tak bezohlední,že si na terapii klidně přijdou s bolestí v krku, nic neřeknou a na konci terapii jen tak mimochodem prohodí "tak jsme to dnes přežil a jdu si lehnout do postele!"Jo hold jsem zaměstaná v nemocnici,tak doufám,že se mi bacily budou vyhýbat obloukem.Zítra jdu k paní doktorce,ve 14:10,tak vám v pátek dám vědět,jak jsem dopadla.Musím se s ní poradit o mém zaměstnání,poprosím ji o potrvzení pro vedoucí,abych mohla přejít na jiné místo,kde se tolik nenadřu.Zatím jsem to řekla jen své kamarádce,ona mi to své sladké tajemství také před rokem prozradila.Rodičům bychom to rádi prozradili na Vánoce a pokud to nevydržíme tak dlouho,tak na moje nebo manželovy narozeniny. Víte co mě také děsí. Internet mám pouze v zaměstnání a to ještě ne příliš dobře přístupný a až budu jednou doma, s kým si takhle fajn pokecám?!?!Jo chtělo by to počítač...!Tak se mějte moc krásně,kdo jdete zítra k doktorce,tak držím pěstičky a budu na vás myslet.Páčko Hela. PS: a umívejte se, je to fajn!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.