| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Těhotenský test a jak vlastně funguje

Ahoj holky,
včera odpoledne jsem se na "net" už nedostala, tak píšu až teď :-) Ohledně těch těhu testů. Já si ho dělala 10 dnů po ovu a pak ještě dalších 5 dnů a pokaždé vyšel negativní. Takže jsem byla jako každý měsíc zklamaná:-( Po vysazení HA jsem to měla po 26-27 dnech. Když jsem byla 28DC, tak jsem vyrazila k panu Havelkovi (astrolog)pro kalendář, kdy je nejlépe otěhotnět a on mi dal léky na můj ekzém na rukách, pak mi řekl, jaké potraviny nesmím a když se se mnou už loučil, opět jsem mu sdělila, že jsem tam pro ten kalendář na miminko a on se na mně jen tak usmál a řekl mi: "Už se na tom pracuje, přijďte se mi ukázat za měsíc." Celá udivená a trošku i naštvaná, jsem vyšla ven a volala své kamarádce, které jsem dopodrobna vše vylíčila. Ta se usmála a říká: "Takže těhotná už jsi!" (i ona s ním má velmi dobré zkušenosti). Opět jsem jí řekla, že těhu testy byly negativní a že to to brzo dostanu. S manželem jsem totiž už vyzkoušeli úplně všechno. Během cyklu jsme se tulili i 38x a nic. Takže v měsící srpnu, jseme se tulili jen 1x a to v době, kdy mi ovu-test ukázal dvě čárky. A světe div se! Přijela jsem domů, připravila těhu-test a ... byly tam dvě čárky!!! Takže těhotenský test mi vyšel až 28 DC. 24DC bych test nedělala, protože budeš zklamaná, stejně jako jsem byla já. Přestože tam píší, že se to dá zjistit už 10 dnů po oplodnění, tak ... nevím, nevím. Má zkušenost je jiná.
Zatím pápá maminy a snažilkám držím palečky
Šárka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.