| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Bolí to, ale život jde dál

Taky to mám za sebou. Minulý rok. Byla jsem tak rozsekaná, že jsem to už nechtěla nikdy zkusit. Informace tvého doktora, že se nesetkal s tím, že by se to mohlo opakovat je bohužel mylná. Ono se to občas opakuje a taky ti neřeknou poprvé nebo podruhé kde je chyba, to mi vadilo snad nejvíc. Byla jsem vzteklá na doktory, když mi řekli "musíte to prostě zkusit znova". Je fakt, že podruhé bych to asi zvládla lépe, protože bych věděla co se zhruba může dít, tu paniku a stres z prapodivných výsledků ultrazvuku nikomu nepřeju. Jinak patřím mezi ty co to po revizi dost bolelo, ale údajně to prý nebolí, je to individuální. Držím ti palce v dalším snažení. Nezbývá než to nějak "produpat". Pomohlo mi hodně, že jsem se mohla vypovídat na rodince, on kdo to nezažil, těžko to pochopí. Pro mě to byla zrada, ale pak jsem si říkala, že radši v tomto stádiu než později, takže vlastně díky za to. Příroda si poradila sama. Teď po roce jsem se trochu oklepala a občas to zkouším znova (no občas, teď první pokus), ale je to takové ano a ne - strach co se může všechno stát. Neboj, většina žen to nese statečněji :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.