| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Úklid dětského pokoje

DaVinci, tak v tom se vidím! Jako malá jsem byla hodně nepořádná, občas jsme kvůli tomu měli doma velké boje. Pak jsem časem přešla do opačného extrému. Jsem hodně uklízivá, ale na léčení to ještě není :-). Zatím stále ještě naivně doufám, že když děti povedu k uklízení nenásilně a systematicky, tak se snad uklízet naučí bez větších problémů. Jsem zvědavá, co budu říkat za pár let ~:-D Starší syn uklízí zatím docela rád, nejspíš je to i tím, že jsme mu pokojíček uspořádali tak, aby šel snadno uklízet. Jinak si hrozně užívám to, že mám už 4 roky vlastní domácnost, kterou si můžu pulírovat podle svých představ.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.